ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Purist Audio Design

Purist Audio Design
Purist Audio Design przeprowadza obszerne badania i testy, które docierają do serca i duszy każdego produktu. Podstawowym, ale niezwykle kluczowym elementem są surowce. Kluczem jest wybór metali szlachetnych i stopów do użycia w przewodnikach. Zwracamy uwagę nie tylko na pojemność, indukcyjność i rezystancję, ale także pola magnetyczne. Właśnie dlatego, dla jak najlepszej jakości dźwięku i jak najlepszej wydajności, w naszych przewodnikach używamy stopów a nie po prostu miedzi czy samego srebra. Purist Audio Design zwraca także uwagę na izolator oraz ekranowanie. Wierzymy, że mamy najbardziej zaawansowane ekranowanie w przemyśle. Produkty Purist Audio Design doskonale funkcjonują redukując minimalne zakłócenia takie jak RF (Radio Frequency) i EMI/EMF (Electromagnetic Interference and Fields).

Jeśli spojrzą Państwo na reklamy naszych konkurentów, większość z nich podkreśla jedną cechę, która decyduje o atrakcyjności ich towaru. Dowiedzą się Państwo, na przykład, że dany produkt ma ultra-niską pojemność. Jednak nie można się na tym zatrzymać. Purist Audio Design projektuje swoje produkty biorąc pod uwagę wiele aspektów.

Purist Audio Design używa czołowych technik obróbki materiału. Procedury, których obecnie używają inni wytwórcy, Purist Audio Design używa już od lat. Dlatego też znów musieliśmy podnieść poprzeczkę i jeśli chodzi o obróbkę, używamy: Cryomag®.

Wielu konkurentów próbuje dotrzeć do klientów podkreślając jeden aspekt swojego produktu, który czasem jest kompletnie nieprzydatny. Często można także zobaczyć ich krzykliwe opakowania. My nie sprzedajemy pudełek, sprzedajemy produkty audio. Kupujesz to, co jest w pudełku i po prostu nic równa się z produktem Purist Audio Design. Czemu nie ma więcej reklam Purist Audio Design? Ponieważ nasze produkty reklamują się same.