ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

WireWorld Ultraviolet Coaxial (UVV)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WireWorld
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 189,00 zł / szt.

Przewód Koaksjalny

Kabel cyfrowy coaxialny WireWorld Ultraviolet (UVV)

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie
Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.
Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.
Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.
Precyzyjny 75-omowy przewodnik z posrebrzanej miedzi beztlenowej; Ultraviolet zapewnia niebywałą poprawę w lekkości i trójwymiarowości brzmienia.

Specyfikacja techniczna:
- Posrebrzane przewodniki miedziane
- Budowa koaksjalna
- Wtyki Gold Tube