ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

WireWorld Starlight 8 Coaxial (STV)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WireWorld
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 379,00 zł / szt.

Przewód Koaksjalny

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie

Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.

Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.

 

MODEL - Tri DNA Helix

PRZEWODNIKI SYGNAŁOWE - 3 (16 wiązek)    Przekrój 26AWG  |  0.13 mm2

MATERIAŁ PRZEWODNIKÓW - Posrebrzana miedź OFC

DIELEKTRYK - Composilex 3

STYKI WTYKU - Posrebrzana miedź OFC

UWAGI - STV (RCA do RCA) 75Ω