ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

WireWorld Starlight 7 AES/EBU (STA)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WireWorld
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 379,00 zł / szt.

Kabel cyfrowy WireWorld Starlight 7 AES/EBU (STA)

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie
Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.
Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.
Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.
Starlight 7 – stworzony poprzez zredukowanie ilości srebra z Silver Starlight na rzecz przewodnika z posrebrzanej miedzi beztlenowej. Gwarantuje brzmienie oraz reprezentuje budowę i technologie znane z referencyjnych Wireworldów w cenie konwencjonalnego kabla.
W kablu tym zredukowano ilość srebra, jaką zastosowano w Silver Starlight i zmieniono – dla dalszego obniżenia kosztów – przewodnik na posrebrzaną miedź beztlenową. Starlight 7 w dalszym ciągu oferuje topową klasę, zarówno pod względem zastosowanych technologii, jak i materiałów użytych do produkcji kabla. Co za tym idzie poprawiono brzmienie w tym zakresie cenowym. Przy Starlight 7 inne kable cyfrowe nie mają nic do powiedzenia.

Specyfikacja techniczna
- Konstrukcja kabla: DNA Helix
- Typ przewodnika: posrebrzana miedź beztlenowa
- Izolacja: Composilex 2
- Wtyki: odlewane, posrebrzane OFC z wtykami Wireworld XLR
- Dostępne długości: 0,5/1 m (inne długości na zamówienie)
- Dostępne końcówki: XLR