ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

WireWorld Silver Starlight USB 2.0 A to B

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WireWorld
  • Dostępność: 1-3 dni robocze. Magazyn zewnętrzny.
  • szt.
  • 1 249,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przewód USB Audio 2.0

Perfekcyjna jakość muzyki i znakomity projekt

Pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio istnieje fundamentalna różnica. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne urządzenia, ponieważ dane przemieszczają się pomiędzy nimi tak, że różnice w taktowaniu pomiędzy źródłem i odbiornikiem nie wpływają na integralność sygnału. Tyle tylko, że sygnał audio to dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie. Odbiornik cyfrowy musi być więc perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału, ponieważ tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję do rozmywania taktowania sygnału, zaokrąglając czoło sygnału. Powoduje to powstanie błędów taktowania, znanych jako jitter, wpływający na pogorszenie dźwięku. Kable USB Wireworld zostały zbudowane w unikalny sposób, dzięki czemu jitter jest minimalizowany – krawędzie sygnału mają idealne, wyraźne, ostre czoło.

Kable Wireworlda gwarantują najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, poprawiając tym samym dźwięk, przede wszystkim dynamikę i barwę, czystość, a także rozmiary sceny dźwiękowej. 

Silver Starlight USB

Kabel ten zapewnia jakość brzmienia niewiele różniącą się od tego, co otrzymujemy z Platinum Starlight USB. Silver Starlight zbudowany jest na bazie tego samego, opatentowanego układu DNA Helix, co Platinum. Aby zredukować koszty wykorzystano w nim posrebrzaną miedź beztlenową oraz wtyki z aluminiowym body. Obydwa kable znacząco przekraczają standardy USB 2.0 High Speed, poprawiając spójność tonalną i dynamikę dźwięku. Inną ważną cechą kabli USB Wireworld jest znakomite ekranowanie oraz minimalizująca szumy sekcja zasilająca, odizolowana od przewodników sygnałowych. 

Silver Starlight SSB

6 posrebrzanych przewodników z miedzi beztlenowej, DNA Helix, aluminiowe body wtyków, pozłacane 24-karatowym złotem powierzchnie stykowe.

DNA Helix

  • 6 przewodników sygnałowych
  • Ekranowane zasilanie
  • Duża giętkość

Silver Starlight USB

To wysokiej klasy kabel USB, również bazujący na technologi związanej z geometrią przewodników DNA Helix oraz wtyków z obudową z włókna węglowego. Kable te są przeznaczone dla najbardziej wymagających słuchaczy, którzy cenią sobie detaliczność brzmienia przy zachowaniu naturalnej barwy instrumentów i wokali. Zbudowany jest z sześciu przewodników – to dwa razy więcej niż w standardowych kablach USB. Wiązki ułożone są symetrycznie, co zapewnia precyzyjną, 90 Ω impedancję – to standard wykraczający ponad założenia przyjęte dla kabli USB.

Konstrukcja DNA Helix maksymalizuje prędkość przesyłu danych i zarazem minimalizuje szum, co w efekcie redukuje jitter i tym samym poprawia każdy aspekt brzmienia. Jeszcze jedną pozytywną stroną takiej budowy jest pełna izolacja zasilania od sygnału. W odróżnieniu do Platinum Starlight wtyk wykonany jest z aluminium pozłacanego połączonego z posrebrzanymi przewodnikami z miedzi beztlenowej.