ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Velodyne Impact 12 MK2

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Velodyne
 • Dostępność: W magazynie
 • szt.
 • 2 790,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Impact MK2 zastępuje udaną konstrukcję Impact w ładniejszej obudowie i z lepszymi parametrami technicznymi.

Maximum Dynamic Power

Sercem produktów z serii Impact MK2 jest wzmacniacz Maximum Dynamic Power (MDP), stworzony przez inżynierów z firmy Velodyne, by generować więcej zapasowej mocy, która przydaje się przy odtwarzaniu bardziej wymagających fragmentów utworów muzycznych. W naszych przetwornikach, charakteryzujących się dużym wychyleniem membrany, znajdują się dwucalowe cewki drgające, które zapewniają skuteczniejsze odprowadzanie ciepła, a niezwykle wydajny, promieniujący w podłogę port bas-refleks pozwala uzyskać niesamowity bas z niewielkiego odbiornika.

Rzeczywisty wpływ na jakość dźwięku

Promieniujący w podłogę port bas-refleks pozwala zminimalizować zniekształcenia. Subwoofery wykorzystane w produktach Velodyne z serii Impact MK2 są wyposażone w promieniujący w podłogę port bas-refleks, który pozwala uzyskać najwyższej jakości bas i maksymalnie zwiększyć wydajność, przy jednoczesnym ograniczaniu szumu powietrza uchodzącego przez port, a dzięki temu umożliwia zachowanie muzycznej dokładności i wysokiej dynamiki dźwięku.

Przetworniki najwyższej jakości

Produkty z serii Impact MK2 przewyższają inne dostępne na rynku subwoofery w swojej kategorii cenowej, przede wszystkim dzięki zupełnie nowym przetwornikom opracowanym przez firmę Velodyne, wyposażonym w duże układy magnetyczne i dwucalowe miedziane cewki drgające, i precyzyjnie dostosowanym do pracy ze wzmacniaczami MDP. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać maksymalną moc i rozciągnięcie basu.

 Wzmacniacze Maximum Dynamic Power (MDP)

Produkty Velodyne z serii Impact MK2 mogą się poszczycić zupełnie nowym i niezwykle wydajnym wzmacniaczem MDP, który pozwala uzyskać naprawdę potężny bas. W odróżnieniu od wzmacniaczy scalonych, wzmacniacze MDP opracowane przez specjalistów z firmy Velondyne generują więcej zapasowej mocy, by wiernie i dokładnie odtworzyć najważniejsze informacje niskoczęstotliwościowe. Wzmacniacze MDP firmy Velodyne są również wyposażone w dwa wyjątkowe układy zabezpieczeń, gwarantujące ich długoterminową niezawodność.

Nowy elegancki wygląd

Seria Impact MK2 Series udowadnia, że korzystna cena i doskonałe osiągi mogą iść w parze z eleganckim, współczesnym wyglądem. Przepiękne linie i krzywizny urządzeń z serii Impact mkII będą idealnie pasować nawet do najbardziej stylowego wystroju wnętrza. Neutralna akustycznie obudowa charakteryzuje się solidną konstrukcją i zupełnie nowym satynowym wykończeniem. Maskownica o wyjątkowym kształcie i lśniących akcentach uosabia dbałość o detale, która zapewniła firmie Velodyne światową renomę jako lidera w dziedzinie technologii audio przez ponad trzydzieści lat.

Najważniejsze cechy:

 • Wzmacniacz MDP
 • Wzmacniacz Maximum Dynamic Power gwarantujący większy zapas dynamiki
 • Promieniujący w podłogę port bas-refleks
 • Dopasowany, promieniujący w podłogę port bas-refleks dla zapewnienia największej mocy
 • Dwucalowe cewki drgające
 • Dwucalowe miedziane cewki drgające w przetwornikach charakteryzujących się dużym skokiem membrany
 • Wysokiej jakości zwrotnica
 • Regulowana, wysokiej jakości zwrotnica umożliwia dopasowanie subwoofera do zestawów głośnikowych

Dane techniczne:

Model Impact 12 mk2
Głośnik 12” promieniujący do przodu
Wzmacniacz 275W Moc dynamiczna 225W RMS
Pasmo przenoszenia 29 - 140 Hz
Zwrotnica dolno-przepustowa 50 Hz to 200 Hz
Faza cyfrowa 0 or 180 stopni
Cewka o średnicy 2 cali, miedziana
Membrana włókno powlekane
Wejścia RCA liniowe, LFE i terminale głośnikowe;
Impedancja wejściowa 65kOhm (dla wejść liniowych) i 1,2kOhm dla wejść głośnikowuych
Czułość wejścia liniowego 1.0V
Wyjścia głośniowe z filtrem górnoprzepustowym
Wymiary (W,S,G) 38.4 x 36 x 48 cm
Waga brutto 17,24kg