ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Track Audio - stopy izolujące - kpl 4szt metryczne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Track Audio
  • Dostępność: W magazynie
  • komplet
  • 2 090,00 zł / komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

Stopy izolujące Track Audio to prawdopodobnie najbadziej masywne i uniwersalne produkty tego typu dostępne na rynku. Pojedyncza stopa waży ok. 400g i jest nie tylko ciężka, ale i bardzo przemyślana od strony konstrukcyjnej. Kolec oparty jest na cylindrze wykonanym z Delrinu.

Zawarte w zestawie adaptery są kompatybilne z większością dostępnych kolumn i innych komponentów audio/video.

 

Średnica pojedynczej stopy: 44mm

Dopuszczalna waga (dla zestawu 4 szt): 145 kg

 

Komplet zawiera 4 szt lub 3 szt stóp izolujących razem z jednym zestawem adapterów, podkładkami izolującymi oraz kluczami do regulacji. Całość jest zapakowana w drewniane pudełko.

 

Do wyboru zestaw adapterów metryczny (M6, M8, M10) lub typu imperial (¼ UNC, ¼ UNF, 3/8 UNC).

 

Polecamy jako upgrade do przede wszystkim do kolumn. Znakomita alternatywa dla produktów Stillpoints, Harmonix, Nordost, Symposium Acoustics i wielu innych.

 

Track Audio jest brytyjską marką, która stworzyła linię akcesoriów najwyższej klasy antywibracyjnych pod wszystkie komponenty audio. Firma posiada własny park maszynowy i od lat obsługuje klientów z branży militarnej, lotniczej, medycznej oraz motoryzacyjnej. Produkty Track Audio są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu możesz być pewny, że ich trwałość i fantastyczne walory soniczne będą wieczne.