TONAR wkładka H-FLIP (9583)

  • Producent: Tonar
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 799,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Najwyższej jakości, uniwersalna, hiper-eliptyczna wkładka gramofonowa MM.

Produkowana w Japonii, zgodność Stylus Co. Japan.

Tonar to firma z 60. letnim doświadczeniem. Nic zatem dziwnego, że Tonar jest światowym specjalistą w produkcji igieł i wkładek gramofonowych oraz akcesoriów do pielęgnacji płyt winylowych.

Aktualna oferta Tonar to około 3000 igieł oraz 1000 różnych typów wkładek gramofonowych MM i MC, zarówno tych o specjalnym kształcie jak i z mocowaniem ½ cala oraz wtykowym T4P.

Produkty Tonara mają zastosowanie zarówno w gramofonach hi-fi, jak i w starszych (vintage), pamiętających płyty 78-obrotowe, oraz w większości gramofonów używanych przez DJ-ów.

Tonar produkuje również bardzo wszechstronną linię akcesoriów do konserwacji i przechowywania cennych kolekcji płyt winylowych oraz akcesoria do magnetofonów kasetowych i szpulowych.

Wkładka jest jednym z najważniejszych elementem całego systemu audio. Zamienia ona drgania igły na sygnał audio, które są wzmacniane w pozostałej części systemu. Stąd też wkładka w dużej mierze decyduje o jakości słyszanego dźwięku. W celu zapewnienia doskonałej reprodukcji dźwięku w skromnej cenie, Tonar wprowadził na rynek serię wkładek Tonar Flip.

Prezentowana tutaj wkładka Tonar H-FLIP o szlifie hiper-eliptycznym  (montaż 1/2 cala) to najwyższej jakości produkt serii, wykonany z niezwykłą precyzją i z najwyższej jakości materiałów, gwarantujący bezkonkurencyjną reprodukcję dźwięku za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja:

Wyjście: 3,5 mV przy 1 kHz
Balans kanałów: w zakresie 1,5 db przy 1kHz
Separacja między kanałowa: powyżej 22 dB przy częstotliwości 1 kHz
Impedancja: 47 kOhm
Pojemność: 100pF
Siła nacisku: 1,5-2,0 g (opt. 1,75 g)
Promień końcówki igły: 0,2 x 0,7 mm (hiper-eliptyczna)
Materiał: diament
Średnica wspornika igły: 0,25 mm
Wspornik igły: aluminium
Waga: 5g +/- 0,5g
Zakres częstotliwości: 15 - 25.000 Hz +/- 2,5 dB