ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Synergistic Research UEF BLUE HC AC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Na zamówienie
  • sztuka
  • 2 950,00 zł / sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Dodatkowe opcje :

UEF BLUE HC AC +0,3m - 300

Wyobraź sobie jakość, wielokrotnie nagradzanych, bezpieczników SR BLUE: dramatyczne obniżenie poziomu szumów całego systemu, znaczące poszerzenie i pogłębienie sceny dźwiękowej, lepszą dynamikę z olbrzymim przyrostem ilości detali i muzykalności.

Teraz wyobraź sobie przewód zasilający, który mimo normalnej ceny, bije na głowę znacznie droższą konkurencję.

Przewód zasilający BLUE UEF jest tworzony ręcznie w kalifornijskich zakładach z wykorzystaniem technologii opracowanych podczas prac nad konstrukcją bezpieczników SR BLUE: ekranowania z użyciem grafenu i kondycjonowania redukującego do minimum potrzebę wygrzewania nowych przewodów.

Jeżeli jesteś audiofilem-weteranem natychmiast docenisz oferowane przez przewód zasilający BLUE UEF połączenie rozdzielczości i muzykalności z niskim poziomem szumu. I to bezpośrednio po wpięciu sygnału w system. Jeżeli zaś jesteś na początku swej audiofilskiej podróży, zaskoczy cię zmiana jaką przewód ten potrafi wprowadzić do brzmienia.

Przewód BLUE dostępny jest w dwóch wersjach: 12AWG oraz wysoko-prądowej (High Current) 10AWG. Wszystkie przewody zasilające BLUE sprzedawane są z gwarancją zwrotu pieniędzy przez sieć dealerów Synergistic Research.

Jak wymyślono ekranowanie Matrix Shield z grafenem

Linia Atmosphere X powstała, kiedy w Synergistic Research zaczęto zastanawiać się jak dodatkowo poprawić ekran UEF – stosowany w przewodach linii Atmosphere - poprzez zastosowanie technologii UEF powstałej podczas tworzenia bezpieczników BLUE. Ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów Atmosphere X znacząco obniżało poziom szumu i spektakularnie zwiększało muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki.

Na etapie wyboru technologii w SR prowadzono – wymagające olbrzymiej cierpliwości – sześciomiesięczne odsłuchy ‘na ślepo’: słuchano praktycznie identycznych kabli oznaczonych szeregiem przypadkowych cyfr, aby odkryć jaki układ siatki UEF Tech wewnątrz ekranu wywołuje najlepsze odczucia kontrolnej grupy słuchaczy. Oceniając ich reakcje emocjonalne, producent mógł wybrać taki układ ekranu, który pozwala najlepiej przekazać esencję muzyki. W oparciu o wybrane siatki, w następnym etapie starano się stworzyć układy jeszcze lepsze. Dzięki takiej procedurze, końcowa budowa ekranów w niczym nie przypomina niczego, co udało się stworzyć wcześniej. Wszystkie nowe ekrany pozwalają nie tylko obniżyć poziom szumów, ale również zapewniają więcej przyjemności podczas odsłuchów. Opracowana dla serii Atmosphere X nowa technologia pozwoliła stworzyć ekrany najlepiej dostosowane do geometrii przewodów BLUE i Foundation.

 

 

Dane techniczne :

Geometria  Przekrój: 3 x miedź 12 awg lub 3 x miedź 10 awg w przewodach High Current
Dielektryk: EPDM, polipropylen
Konektor wejściowy: SR CO7, czysta miedź
Konektor wyjściowy: SR G07, złoto, IEC 15A

Budowa:

Ekranowanie Atmosphere UEF Matrix Level 2: zastosowano ekran zawierający grafen, pokrywanie w procesie UEF, co znacząco zmniejsza poziom szumu oraz poprawia transfer sygnału [mniej ziarnistości, więcej ciepła i detali]
Srebrny lut: 4%
Czas ręcznej budowy: 2 godziny
Quantum Tunneling: na etapie postprodukcji gotowy przewód poddany jest działaniu prądy wywołanego napięciem 1 mln Voltów, przez co wewnątrz przewodnika powstają ‘kanały’ ułatwiające pasaż elektronów przez przewód i konektory.
Przewody poddane są również procesowi UEF Blue, który pierwotnie został stworzony na potrzeby bezpieczników SR Blue
Produkowane ręcznie w kalifornijskich zakładach SR
Napięcie/natężenie prądu: 250V/16A