ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Synergistic Research UEF BLACK AC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Na zamówienie
  • sztuka
  • 1 960,00 zł / sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Dodatkowe opcje :

UEF BLACK AC +0,3m - 200

W konstrukcji przewodów serii BLACK wykorzystano miedziane przewodniki o przekroju 12 AWG (3,3 mm2) lub 10 AWG (5,3 mm2)  oraz Grafen, który następnie w całości poddawany jest procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling. Przewody wyposażono także w system ekranowania w technologii UEF.

Przewody zasilające UEF BLACK wykorzystują tę samą technologię UEF i odznaczają się taką samą charakterystyką dźwiękową, co wielokrotnie nagradzane bezpieczniki BLACK. Jednak w przypadku przewodów, zjawiska poprawy dźwięku zachodzą w znacznie większej skali. Bezpieczniki są bardzo małymi elementami, a jednak ich działanie jest niezwykle efektywne.

Wyobraźmy sobie w jaki sposób będzie działać technologia UEF oraz takie same materiały zastosowane w  przewodach zasilających o długości 1.5 m. Nowe przewody są niezwykle elastyczne, rozsądnie wycenione i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach w momencie zapotrzebowania.

Jeśli spodobała się Wam zachwycająca scena dźwiękowa, niski poziom szumów oraz większa muzykalność, jaką zapewnia wykorzystanie bezpieczników RED i BLACK, z pewnością przypadną Wam również do gustu nowe przewody zasilające UEF Red i Black o jakości state-of-the-art.

Często słyszymy, jak ludzie pytają, jak końcowe odcinki kabli AC najczęściej półtora metrowe mogą mieć tak znaczący wpływ na dźwięk systemu audio? Odpowiedź brzmi, że elektryczność lub elektrony w rzeczywistości nie wędrują przez drut, ale raczej wibrują wzajemnie tworząc falę energii z wieloma czynnikami wpływającymi na to, jak ta fala rozprzestrzenia się z elektrowni do twojego domu. Oddziaływując na  którykolwiek z tych czynników zmieniamy jakość energii elektrycznej dystrybuowanej do twojego systemu. Wykorzystując tą ​​samą technologię UEF, którą można znaleźć w naszych wielokrotnie nagradzanych Black Quantum Fuses, w tym UEF Graphene Shielding, czarne kable zasilające UEF umożliwiają Twojemu systemowi odtwarzanie muzyki, która jest wolna od zniekształceń i pełna realizmu muzycznego.

 

Dane techniczne :

Przewód: Przewodniki o przekroju cvałkowitym 12 AWG lub 10 AWG (w przewodach High Current)
Technologia UEF: UEF Technology Standard Level 2 - powłoka UEF z grafenem umieszczona jest na złączach, okablowaniu i ekranie