Synergistic Research Tranquility POD

Generator pola EM, kondycjonuje sygnał od środka

 

  • 4 490,00 zł / sztuka
  • sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Generator pola EM Synergistic Research Tranquility POD działa na sygnał audio jak podstawa Tranquility Base, ale ma znacznie mniejsze rozmiary. Tranquility POD działa w oparciu o technologię aktywnych komórek EM Cell stosowaną również w kondycjonerach linii PowerCell. Zamiast jednak działać na pole elektromagnetyczne towarzyszące prądowi zmiennemu, Tranquility POD wchodzi w interakcję z polem EM obecnym wewnątrz obudowy komponentów, co pozwala osiągnąć więcej niż ulubione przez miłośników muzyki kondycjonery PowerCell. Wystarczy położyć jeden Tranquility POD na urządzeniu, lub pod nim, a znajdująca się w nim komórka EM Cell wsparta przez technologię Ground Plane zaczyna wpływać na pole elektromagnetyczne wewnątrz obudowy tego urządzenia, czego efektem jest wyraźna poprawa brzmienia.  Oceniając jego poszczególne aspekty, należy podkreślić zwiększoną dynamikę, zmniejszenie poziomu szumów, poprawę rozciągnięcia basu i jego lepszą kontrolę, zwiększenie rozmiarów sceny dźwiękowej i czystsze odwzorowanie wysokich tonów, bez jakiegokolwiek ich zaostrzenia.  Nawet jeżeli zainwestowałeś już sporo w stoliki i akcesoria do kondycjonowania prądu, albo nie masz miejsca na duże i ciężkie podstawy pod komponenty, ale chcesz poprawić brzmienie systemu – Tranquility POD osiągną zadziwiające rezultaty. Gwarantujemy! Najlepiej przekonać się o tym podczas indywidualnych odsłuchów we własnym systemie.

Poprawa. U źródła

Tranquility POD to generator pola elektromagnetycznego produkowany ręcznie w kalifornijskich zakładach firmy Synergistic Research. Wykorzystuje on aktywną komórkę EM Cell z technologią UEF. Do jego budowy zastosowano również grafen. Tranquility POD działa poprzez indukcyjny wpływ na poprawę jakości sygnału audio wewnątrz urządzenia, na którym [lub, pod którym] leży. Jego działanie słychać, przede wszystkim, jako poprawę czystości dźwięku i zmniejszenie odczuwalnego poziomu szumów. Tranquility POD wykorzystuje również technologię Ground Plane, co pozwala usłyszeć większą ilość drobnych detali oraz poprawia jakość stereofonii.

Aby uzyskać oczekiwany efekt, wystarczy położyć Tranquility POD na komponencie systemu, którego brzmienie chcemy poprawić, lub pod nim. Podczas odsłuchów warto sprawdzić, która opcja przynosi najlepsze rezultaty.