ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Synergistic Research Foundation 12AWG AC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Na zamówienie
  • sztuka
  • 2 460,00 zł / sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Dodatkowe opcje :

Foundation 12AWG AC +0,3m - 250

Aby osiągnąć zrównoważone brzmienie charakterystyczne dla wielokrotnie nagradzanych bezpieczników SR Orange, każdy przewód zasilający linii Foundation poddawany jest obróbce kondycjonującej  w procesie Orange UEF. Dzięki niej przewodniki z czystego [99,9995%] srebra otoczone dielektrykiem powietrznym w geometrii Air String uzyskują niewiarygodną detaliczność i muzykalność. W celu dostarczenia czystego prądu o dużym natężeniu, połączono je z przewodnikami ze stopu miedzi Copper Matrix 3 x 12AWG lub 3 x 10AWG (w przewodach Foundation serii High Current). W rezultacie, wpływ przewodów zasilających linii Foundation na brzmienie charakteryzuje niski szum, olbrzymia dynamika, spora ilość detali i powietrza a także holograficzny realizm sceny i muzykalność. I to w każdym systemie. Tak jak przewody głośnikowe i interkonekty linii Foundation, przewody zasilające Synergistic Research Foundation wyznaczają nowy poziom możliwości dostępnych w realistycznej cenie. Konkurencja za takie brzmienie żąda znacznie, znacznie więcej.

Ponieważ chodzi o Synergistic Research, możesz posłuchać tych przewodów w swoim systemie bez żadnego ryzyka.

Ekranowanie Matrix Shield z grafenem

Seria Foundation wykorzystuje to samo ekranowanie grafenowe, jakie zastosowano w serii Atmosphere X. Ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów Foundation znacząco obniża poziom zakłóceń i spektakularnie zwiększa muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki. 

Opracowana  dla serii Atmosphere X nowa technologia ekranowania pozwoliła stworzyć ekrany najlepiej dostosowane również do geometrii przewodów Foundation.

 

 

Dane techniczne :

  Foundation AC Foundation High Current AC
Przekrój przewodników miedzianych 3 x 12 AWG (3,3 mm2) 3 x 10 AWG (5,2 mm2)
Wtyczki Synergistic Research G07 Gold IEC 15A (opcja 20A typ C19)
Pozostałe cechy 2 przewodniki 99.9995% Pure Silver Airstrings z czystego srebra
Srebrny lut: 4%
Czas ręcznej budowy: 2,5 godziny
ORANGE Tunneling: na etapie postprodukcji gotowy przewód poddany jest
działaniu prądu wynikającemu z różnicy potencjałów 1 mln Volt, przez co wewnątrz przewodnika powstają strukturalne ‘kanały’ ułatwiające pasaż elektronów przez przewód i konektory.