ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Synergistic Research Atmosphere X Reference Ethernet

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Na zamówienie
  • sztuka
  • 4 910,00 zł / sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Dodatkowe opcje :

 Atmosphere X Reference Ethernet +0,5m - 750zł

Przewód Atmosphere X Reference Ethernet, jak jego mniejszy brat, jest strojony pod kątem uzyskania naturalnej muzykalności brzmienia., którym można cieszyć się przez długie godziny odsłuchów. Nawet Tidal i Spotify brzmią dzięki niemu wręcz doskonale – bez utraty rozdzielczości, szerokości sceny i realizmu. Reference Ethernet to najdoskonalszy przewód sieciowy linii Atmosphere X. Od jednego końca do drugiego jest on chroniony przez technologię uziemienia Ground Plane., co zmniejsza poziom szumu.

Konstrukcja umożliwiająca wykorzystanie modułów tuningowych UEF RED i BLUE pozwala dopasować brzmienie przewodu do wymagań indywidualnego systemu. Moduł BLUE oferuje brzmienie detaliczne, precyzyjne i napowietrzone, moduł RED wprowadza do dźwięku ciepło i płynność.

W konstrukcji przewodu Atmosphere X Reference Ethernet zastosowano również ekran UEF z grafenem ułożony w nową matrycę oraz całkowicie nowy przewodnik. Po montażu cały przewód poddany jest nowemu procesowi kondycjonowania, który pierwotnie stworzono na potrzeby doskonałych bezpieczników SR BLUE. Połączenie tych elementów pozwoliło stworzyć przewód sieciowy wyznaczający nowy poziom odniesienia. Oferuje on bowiem  niezrównaną rozdzielczość i holograficzną precyzję odwzorowania podczas wolnych od zmęczenia wielogodzinnych odsłuchów ulubionej muzyki.

SR Ground Block [opcjonalny]

Ekran przewodu Atmosphere X Reference Ethernet może być uziemiony dzięki zastosowaniu przewodu dostarczanego w zestawie. Pozwala to uniknąć wpływu zasilaczy komponentów systemu i obniżyć szum tła.

Aby jeszcze bardziej poprawić jakość brzmienia, możliwe jest połączenie z przewodem dostępnego opcjonalnie modułu SR Ground Block z filtrem UEF Ground Filter. Możliwe jest połączenie w układ gwiazdy przebiegu masy wszystkich interkonektów i przewodów głośnikowych w systemie z wykorzystaniem modułów Ground Block. Możliwe jest również uziemienie wszystkich komponentów systemu, co znacząco obniża poziom szumu tła i poprawia jakość brzmienia pod względem ilości detali, muzykalności i przejrzystości dźwięku.

 

Dane techniczne :

8 x UEF CAT 6

Przewodnik: miedź 23g
Dielektryk: polietylen
Maksymalna częstotliwość: 500MHz
Ekran: siatka srebro/mylar, technologia Ground Plane, poddany procesowi Quantum Tunneling
Geometria: 4 skręcone pary
Kierunkowość oceniana przed montażem za pomocą odsłuchów
Produkowane ręcznie w kalifornijskich zakładach SR

Budowa:

16 ręcznie zaciskanych połączeń punkt-do-punktu
Ekranowanie Atmosphere UEF Matrix Level 2: konektory są pokryte grafenem w procesie UEF, co znacząco zmniejsza poziom szumu oraz poprawia transfer sygnału [mniej ziarnistości, więcej ciepła i detali]. Przewodniki i układ masy korzystają również z wywieranego przez UEF efektu tłumienia wibracji.
Quantum Tunneling: na etapie postprodukcji gotowy przewód poddany jest działaniu prądu 1 mlnV, przez co wewnątrz przewodnika powstają ‘kanały’ ułatwiające pasaż elektronów przez przewód i konektory. Pozwala to na transfer maksymalnej ilości informacji i zapewnia
Przewody poddane są również procesowi UEF Blue, który pierwotnie został stworzony na potrzeby bezpieczników SR Blue
Czas ręcznej budowy: 2,5 godziny
1 wyprowadzenie do montażu modułu tuningowego Atmosphere RED i BLUE UEF
Wygrzewanie: pięciodniowy proces w dwóch etapach
Produkowane ręcznie w kalifornijskich zakładach SR