ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

SVS PB-2000 Pro Subwoofer aktywny 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS Audio
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 4 499,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Subwoofer aktywny SVS PB-2000 Pro

Całkowita przebudowa i ogromne ulepszenia wydajności , to spotkamy w najnowszej serii 2000 Pro SVS. Zupełnie nowe subwoofery z serii 2000 Pro wyposażone są w technologię flagowej serii SVS 16-Ultra, zdobywców niemal wszystkich nagród branżowych i medialnych jako najlepszych subwooferów na świecie, w dziedzinie przełomowych innowacji, które ustanawiają nowe standardy wydajności subwooferów domowych w swoim przedziale cenowym jak i poza. 2000 Pro Series wprowadza najlepszą technologię subwooferów dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej. Wzmacniacz STA-550D o mocy nominalnej 550 W RMS i mocy szczytowej ponad 1500 W łączy ogromną moc wyjściową dyskretnych tranzystorów MOSFET z wydajnością klasy D. Wyjątkowo niski poziom zniekształceń pozwala na uwolnienie niemal nieograniczonej mocy na żądanie przy zachowaniu precyzyjnej kontroli.

Głośnik
12-calowy przetwornik niskotonowy SVS o wysokim skoku wyposażony jest w zespół napędu z podwójnym magnesem ferrytowym, co zapewnia ogromną moc z finezją i dokładnością, nawet przy najbardziej intensywnym poziomie odsłuchu.

DSP
Przetwornik DSP audio 50 MHz zapewnia precyzyjne pasmo przenoszenia dzięki zaawansowanemu dostrajaniu w pomieszczeniu i potężnym elementom sterującym, jednocześnie umożliwiając subwooferowi kontrolę nad przestrzenią z wypełniającym pokój basem. Przełomowa aplikacja SVS Subwoofer DSP na smartfony to najłatwiejszy w historii sposób kontrolowania głośności, zarządzania niestandardowymi ustawieniami i dostrajania wydajności w systemie.

Seria 2000
Wypełniająca pomieszczenie moc wyjściowa i niskie częstotliwości poniżej 20 Hz z audiofilskim wyrafinowaniem i muzykalnością SB-2000 Pro zapewnia referencyjną wydajność subwoofera dostępną dla większej liczbie osób niż kiedykolwiek to było możliwe, dzięki kompaktowej obudowie. 

Sterowanie Aplikacją z poziomu smartphona
Aplikacja dla subwoofera z serii 2000 Pro to najwygodniejszy sposób sterowania głośnością, uzyskiwania dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień dla strojenia jednym przyciskiem, zoptymalizowanego pod kątem muzyki, filmów, gier i innych. Dostosuj częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i więcej - wszystko z twojego ulubionego miejsca odsłuchowego. Aplikacja subwoofera SVS umożliwia również zaawansowane dostosowywanie, dzięki czemu można nazwać subwoofer w celu łatwego przełączania ustawień wstępnych, wybrać tryb gotowości subwoofera i przywrócić subwoofer do ustawień fabrycznych. Łączność Bluetooth pozwala na pełną kontrolę, nawet gdy subwoofer jest niewidoczny, a dwukierunkowe sprzężenie zwrotne pokazuje korekty w czasie rzeczywistym zarówno w aplikacji, jak i interfejsie subwoofera na tylnym panelu.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
- Automatyczny stand-by 
- Regulacja fazy 0/180
- Pasmo przenoszenia 16 Hz - 290 Hz +/- 3 db
- Moc wyjściowa 550 W (RMS) / 1500 W (szczytowa)
- Konstrukcja bass-reflex
- Obsługa aplikacją
- Wymiary (HxWxD): 532 x 440 x 600 mm
- Waga 29,4 kg