SOtM sMS-1000SQ Eunhasu

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SOtM
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 18 900,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

SOtM sMS-1000SQ Eunhasu - referencyjny transport do strumieniowania

Tradycyjna technologia komputerowa rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu odnotowujemy niesamowity postęp w dziedzinie cyfrowego audio. Bez wątpienia jest to najdynamiczniej zmieniająca się gałąź branży audio, daleko wyprzedzające pozostałe dziedziny związane z odtwarzaniem muzyki. Aby użyć metafory, możemy porównać szybkość rozwoju technologii audio w sieci do zająca ścigającego się z żółwiem. Nie powinniśmy jednak przeoczyć wytrwałości żółwia w wyścigu, podstaw technologii audio.

SOtM już teraz używa z najlepszych cyfrowych technologii i wykorzystuje je przy projektowaniu swoich produktów, dzięki czemu możliwe było wprowadzenia flagowego transportu strumieniowego sMS-1000SQ - produktu, który zaspokoi zapotrzebowanie na najwyższą jakość dźwięku oraz funkcjonalność, jednocześnie zyskując przewagę konkurencyjną zarówno pod względem technologicznym i stosunku jakość/cena.


sMS-1000SQ Eunhasu jest oferowany z różnorodnymi opcjami, które pozwalają klientom dowolnie dostosowywać urządzenie do własnych upodobań i wymagań. Już w podstawowej specyfikacji sMS-1000SQ jest w stanie zapewnić doskonałą jakość i może zostać dodatkowo ulepszony poprzez użycie oddzielnego zewnętrznego zasilacza do portu audio USB. Ponadto dodając do sMS-1000SQ Eunhasu oddzielny moduł referencyjnego zegara sCLK-EX zapewnimy jeszcze bardziej szczegółowy, przejrzysty i dynamiczny dźwięk.

SMS-1000SQ Eunhasu jest standardowo wyposażony w dysk SSD, który koncentruje się na większej prędkości i mniejszym hałasie, co bezpośrednio wpływa na jakość dźwięku. Opcjonalnie można zainstalować dysk SSD lub HDD o większej pojemności lub napęd Blu-Ray do zgrywania płyt CD. Zewnętrzne wejścia USB A obsługują zewnętrzne pamięci masowe.


Dzięki połączeniu sieciowemu pliki muzyczne na serwerze NAS lub na wewnętrznych dyskach może być łatwo udostępniany, przeszukiwany i odtwarzany przez NFS, SMB, serwer DLNA, LMS (Logitech Media Server) lub funkcje renderowania DLNA. Urządzenie obsługuje standard Roon zarówno jako Roon Endpoint, jak i Roon Core. Ponadto sMS-1000SQ Eunhasu umożliwia łatwe przesyłanie strumieniowe Qobuz, TIDAL lub radia internetowego.

sMS-1000SQ Eunhasu to najnowocześniejszy serwer muzyczny, a także odtwarzacz oparty na solidnej, zweryfikowanej technologii. W standardowej konfiguracji oferuje wyjątkowo dobry dźwięk, ale w konfiguracji z sCLK-EX będziesz mógł doświadczyć kulminacji jakości dźwięku.

Poczuj różnicę z sMS-1000SQ opracowanym przez SOtM.


Specyfikacja techniczna:

▪ system operacyjny: SOtM Eunhasu (na bazie Linux)

▪ tryby pracy: Roon End Point, Roon Core, Music Player Daemon (MPD), DLNA, Squeezelite, HQplayer, Shairport

▪ obsługa sygnałów do PCM 32bit/768KHz & DSDx512

▪ zegar o ultra niskim jittterze

▪ regulator o bardzo niskim poziomie szumu

▪ aktywny tłumik hałasu

▪ model z wyjściem USB:
- port USB 3.0 klasy audio (tX-USBexp)
- zewnętrzne gniazdo zasilania
- przełącznik włączania / wyłączania portu USB
- USB Audio 2.0

▪ model z wyjściem cyfrowym:
- AES/EBU XLR, Coaxial S/PDIF RCA, Optical Toslink
- obsługuje maks. 24 bity / 192 kHz PCM

▪ model z wyjściem analogowym:
- napięcie wyjściowe XLR: 1,9 Vrms
- napięcie wyjściowe RCA: 0,95 Vrms
- obsługuje maks. 32bit / 192 KHz PCM
- THD + N: 0,005%> przy 1 KHz

▪ opcje zegara o ultra niskim jitterze:
- sCLK-EX dla płyty głównej, tX-USBexp, wyjść cyfrowych, karty wyjść analogowych
- sCLK-XXXX tylko dla tX-USBexp

▪ pamięć wewnętrzna:
- dysk SSD 64G dla systemu operacyjnego
- opcjonalne przechowywanie danych: maksymalnie 8 TB HDD lub maksymalnie 2 TB SSD

▪ wymaganie prądowe: napięcie wejściowe: + 19 V DC, moc: maks. 60 W.

▪ wymiar: 360 × 68 × 240 mm (szerokość x wysokość x głębokość)

▪ waga: < 4 kg