ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

SOtM LAN Package: dCBL-CAT7 & iSO-CAT6 Special Edition

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SOtM
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 5 600,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Każde dodatkowe 1,0m (dla dCBL-CAT7) +500

SOtM LAN Package: dCBL-CAT7 1,5m & iSO-CAT6 Special Edition - zestaw kabli LAN z dodatkowym filtrem portu ethernet

Edycja specjalna iSO-CAT6, która została niedawno połączona z kablem dCBL-CAT7, jest skonfigurowana z 3 rodzajami kabli sieciowych oferujących różne charakterystyki dźwięku, które pozwalają użytkownikowi zorganizować własny, unikalny system audio, wybierając pomiędzy prezentacją jasną, umiarkowaną lub zdecydowanie łagodną.


Port Ethernet LAN to kluczowy element każdego streamera, serwera czy transportu strumieniowego, szczególnie wrażliwy na zakłócenia i mający ogromny wpływ na dźwięk systemu audio. Rozwiązaniem eliminującym ten problem jest SOtM iSO-CAT6 - filtr portu ethernetowego.

SOtM iSO-CAT6 polepsza dźwięku w każdym aspekcie. Wpływ urządzenia jest łatwy do uchwycenia, zwłaszcza w w dobrze skonfigurowanych systemach high-end. Dzięki iSO-CAT6 melomani, którzy są wrażliwi na zmiany jakości dźwięku, odkryją nowy wymiar swojej biblioteki muzycznej.


dCBL-CAT7 jest specjalnie zaprojektowanym kablem sieciowym audio klasy high-end. Nowo dodany blok filtrów eliminujący szerokopasmowy szum cyfrowy napływający z routera lub NAS i zakłócający sygnały audio ma na celu znaczną poprawę balansu tonalnego, jednego z najważniejszych elementów przekazu muzycznego. Przewód wprowadza niesamowitą dynamikę i wyrafinowanie do odtwarzanej muzyki.

Połączenie iSO-CAT6 Special Edition z dCBL-CAT7 to idealne rozwiązanie dla prawdziwej modernizacji Twojego systemu audio.


Zestaw LAN ISO-CAT6 Special Edition zawiera:

▪ 1x dCBL-CAT7 1,5m

▪ 1x filtr ISO-CAT6

▪ 3x przewód LAN 30 cm o odmiennym charakterze dźwięku:
- czarny (wysoka rozdzielczość i dynamika)
- szary (charakter pośredni)
- ciemnoszary (łagodny, zaokrąglony)