ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Rogue Audio M-180 Dark

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rogue Audio
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 27 250,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

monobloki lampowe

Potęga, gracja i precyzja — tak można pokrótce scharakteryzować monobloki z serii M, będące przykładem bezkompromisowego i ekstremalnego podejścia do amplifikacji lampowej. 150 / 180 W pozwala tym monoblokom na dokonanie niemożliwego. Po odsłonięciu kurtyny zasłaniającej wysoką, szeroką i głęboką scenę, tempo i muzykalność serii M przykuje uwagę zapierającym dech w piersiach brzmieniem. Oprócz fantastycznych walorów brzmieniowych monobloki są kunsztownie i estetycznie wykonane i będą kamieniami węgielnymi każdego systemu. 

Układ elektryczny oparty jest na modelu Zeus. Wyjątkowy projekt każe umieścić urządzenie w awangardzie technologii lampowej. Kilka zauważalnych cech to układ „powolnego startu” wydłużający żywotność lamp, masywny zasilacz o dużej pojemności kondensatorów i możliwość łatwego przełączania pomiędzy trybem triodowym a ultralinearnym. Wydajność objawia się również w efektywnym układzie chłodzenia i wydłużonym czasie pracy lamp. Warto też wspomnieć o wejściach zbalansowanych (XLR) i niezbalansowanych (RCA), mechanicznie izolowanych transformatorach, parowanych oktetach lamp wyjściowych (KT88/KT90/KT120) i oddzielnych odczepach dla 4 i ośmiu Ω na ściance tylnej. Tylko najlepsze komponenty zostały wykorzystane przy konstruowaniu tego wzmacniacza, co zgodne jest z przyjętą przez firmę zasadą „jakość z założenia”. Przekonaj się sam dlaczego monobloki M-180 zostały określone przez magazyn Stereophile jako „Class A Recommended Component”.

 

Rogue Audio M-180 dały mi niemal wszystko czego mogłem się spodziewać i oczekiwać od wzmacniacza i to dodatkowo w cenie na którą mogłem sobie pozwolić. - Erick Lichte