ROGOZ AUDIO 4SPB3N/BBS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rogoz Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 12 200,00 zł / komplet
  • komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ AUDIO 4SPB3N/BBS


Stolik czteronożny, trzypoziomowy, z blatami pokrytymi naturalnym fornirem (mahoń sapeli, barwiony nr 25-25, połysk fortepianowy lub inny – na życzenie). Stelaż balastowany piaskiem kwarcowym (zakręcane otwory umieszczone z tyłu nóg pozwalają na zmianę ilości oraz rodzaju balastu). Kolor stelaża - czarny (pół-mat). Blat wierzchni o grubości 50 mm jest zoptymalizowany dla gramofonów analogowych oraz źródeł cyfrowych. Blaty dolne mają grubość 40 mm. Wszystkie blaty odseparowane są od stelaża stolika przez układ BBS. Układ BBS (Balancing Board System) posiada właściwości kinematyczne oraz dynamiczne umożliwiające "pływanie" izolowanych mas na boki w stosunku do osi systemu, przy jednoczesnym zachowaniu punktowego podparcia. Układ zapewnia także możliwość poziomowania blatów.

Stoliki antywibracyjne przeznaczone są pod komponenty audio wysokiej klasy. Konstrukcje zostały zestrojone przez odpowiednie połączenie stali stopowych i wysokowęglowych. Rama składa się z grubościennych nóg wykonanych ze stali węglowej S235JR (stosowanej do konstrukcji nośnych poddawanych dużym obciążeniom dynamicznym - np. w dźwigach) oraz łączących je poprzeczek ze stali stopowej o podwyższonej wytrzymałości S355. Precyzyjnie poziomowane odbywa się za pomocą regulowanych stożków antywibracyjnych.

STOLIK ANTYWIBRACYJNY ROGOZ AUDIO 4SPB3N/BBS

Po chwili zrozumieliśmy, że po prostu mamy do czynienia z większą szlachetnością wybrzmień, które nie są tak szybko ucinane. Muzyka stała się płynniejsza, barwna i co wydaje się sprzeczne, jeszcze bardziej szczegółowa. Poza pozytywnymi zmianami w barwie, również scena muzyczna zyskała na wielkości. Precyzja osadzenia muzyków w przestrzeni pozostała na zbliżonym poziomie, jednak dookoła nich pojawiło się jeszcze więcej powietrza.

("Audiostereo", nr 30/10/2015)


OPIS TECHNICZNY

wysokość całkowita - 770 mm;
szerokość całkowita - 1250 mm;
głębokość całkowita - 590 mm;
profile nóg - rury stalowe (Ø 76,1 mm - przednie, Ø 60 mm - tylne);
blat wierzchni - 1250 x 590 x 50 mm;
blaty wewnętrzne - 1080 x 515 x 40 mm;
światła pomiędzy półkami (licząc od dołu) - 300, 200 mm;
obciążenie każdej półki - do 150 kg każda (razem 450 kg);
balast - piasek kwarcowy

W ZESTAWIE

1 stelaż stalowy;
3 blaty;
4 stożki do regulowania poziomu;
układ BBS pod każdym blatem;
4 masywne podkładki chroniące podłogę

 

NA ŻYCZENIE KLIENTA ZMIENIAMY WYMIAR I KOLOR.