Pro-Ject Head Box RS (czarny)

Wzmacniacz słuchawkowy Pro-Ject Head Box RS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.
  • 3 750,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz słuchawkowy Pro-Ject Head Box RS

Head Box RS jest referencyjnym wzmacniaczem słuchawkowym o w pełni zbalansowanej konstrukcji stopnia wejściowego (podwójna triode 6922) i stopniu wyjściowym klasy A „FET (Field Effect Transistor)“. Oferuje zbalansowane i niezbalansowane wejścia i zarówno zbalansowane i niezbalansowane wyjście – przelotkę, do połączenia z innymi komponentami systemu audio.
Regulacja głośności przebiega za pomocą precyzyjnego regulatora głośności z dopasowaną rezystancją między lewym i prawym kanałem.
Specjalny przełącznik impedancji wyjściowej pozwala na ustawienie wartości impedancji w trzech poziomach 5, 20 i 50 Ohm, aby osiągnąć najlepsze możliwe dostosowanie impedancji pomiędzy słuchawkami i wzmacniaczem. Są wskazane testy z różnymi ustawieniami selektora impedancji wyjściowej, aby osiągnąć maksymalnej jakości odtwarzania dla swoich słuchawek.
Obudowa wzmacniacza jest zbudowana z aluminium i efektywnie ekranuje urządzenie od niepożądanych zakłóceń elektromagnetycznych. Dostępna jest w kolorze czarnym i srebrnym.

Specyfikacja techniczna:
- konstrukcja w pełni zbalansowana, dual mono
- wejściowy stopień lampowy
- stopień wyjściowy Class-A FET
- przełączna impedancja wyjściowa
- wyjątkowo niskie zniekształcenia
- komponenty nisko-szumowe - zaskakująca dynamiki & szczegółowość
- gniazdo wyjściowe: 6,3mm