ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Naim XPS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim Audio
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 21 999,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Zasilacz

Prawidłowe zasilanie od ponad dwudziestu lat pozostaje centralnym punktem filozofii firmy Naim. Badania udowodniły, że oddzielenie zasilacza od odtwarzacza CD przynosi jednoznaczną poprawę dźwięku. Typowe rozwiązania, takie jak przeniesienie konwertera D/A do osobnej obudowy, są przyczyną wielu problemów.

Timing, szeroki zakres dynamiki oraz przejrzystość to cechy, które w przypadku dodania XPS-a do odtwarzacza CDX2 ulegają znaczącej poprawie. Skomplikowane pasaże stają się czytelniejsze, pozwalając bardziej zaangażować się w muzykę oraz dając więcej radości z jej słuchania.

XPS pozwoli uwolnić muzykę z systemu audio, umożliwiając niewiarygodnie efektywny upgrade dla modeli HDX, CDX2 oraz DAC i będzie kluczowym komponentem w zestawieniu z odtwarzaczem CDS3.

Bardzo duży toroidalny transformator zasilający, wraz z kondensatorami wygładzającymi tętnienia sieci, zapewniają wyjątkową dynamikę.

 

Naim XPS to zaawansowany zasilacz wyposażony w sześć niezależnych, stabilizowanych, niskoszumnych wyjść, toroidalny transformator zasilający oraz sześć sekcji wyjściowych. Napięcie z nich jest powtórnie stabilizowane w odtwarzaczu CD, w niektórych podwójnie.

Antywibracyjne nóżki kontrolujące rezonanse uzupełnia elegancki odlew i wytłaczane niemagnetyczne chassis, chroniące czułe obwody wewnętrzne wzmacniacza przed drganiami i efektem mikrofonowania.

Zasilacz ten jest konieczny w przypadku odtwarzacza CDS3, na którego wyposażeniu się znajduje. Może być także dodany do odtwarzacza CDX2, dając wyraźną poprawę jakości dźwięku. To również wartościowy dodatek do odtwarzacza plików HDX oraz przetwornika D/A Naim DAC, gwarantując wyjątkowe przeżycia muzyczne.

WYJŚCIA
Zasilające ± 22 V, ± 10 V, 2 x 15 V
ZASILANIE
Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz
WIELKOŚĆ
Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)
WYKOŃCZENIE
Front szczotkowany i anodowany na czarno
Obudowa czarny lakier proszkowy