ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Metronome AQWO SACD/CD Player & DAC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Metronome
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 67 900,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Prawie 15 miesięcy intensywnych badań i rozwoju poświęcono na stworzenie pierwszego odtwarzacza SACD / CD i konwertera cyfrowo-analogowego AQWO firmy Metronome Technologie.

Wraz z wewnętrznie zintegrowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, ten ładowany od góry odtwarzacz CD oferuje najwyższy i najczystszy sposób odtwarzania płyt CD i SACD. Nowoczesny design z niepowtarzalnym stylu Métronome wyróżnia AQWO, podkreślając jego elegancję, wizualną czystość i solidną konstrukcję.Tak łatwo zakochać się w dużym ekranie AQWO 21/9, który pozwala dobrze się bawić podczas odkrywania funkcjonalności.
Z AQWO, pierwszym odtwarzaczem SACD / CD i przetwornikiem cyfrowo-analogowym francuski
producent robi kolejny krok na drodze do zostania światowym liderem w branży.

Wyposażony w oszałamiający współczesny, elegancki wygląd i bezkompromisową jakość wykonania, AQWO jest topowym zintegrowanym odtwarzaczem i DACiem.

Napęd AQWO opiera się na profesjonalnym mechanizmie napędowym z zastrzeżonymi ulepszeniami, które odczytują CD i SACD, wydobywając każdy szczegół z twoich płyt i zapewniając fantastyczną jakość dźwięku.
Mechanizm odczytu jest zamontowany centralnie w celu zmniejszenia drgań dzięki specjalnemu zaciskowi Delrin i nieruchomemu wałkowi ze stali nierdzewnej dla większej precyzji i stabilności.

Jako wysokiej klasy konwerter AQWO wykorzystuje 2 wewnętrzne przetworniki cyfrowo-analogowe (AK4497) - 1 na kanał (32 bity / 384 kHz) dekodując DSD w natywnej rozdzielczości 512, zapewniając doskonałą precyzję i odtwarzanie dźwięku z powietrza.
Zasilacz z oddzielnymi liniami regulacji mocy i indywidualnymi toroidalnymi transformatorami mocy zapewnia międzyetapową ochronę przed promieniowaniem EMI / RFA, zmniejszając wibracje i zwiększając szybkie przejścia mocy

Co więcej, AQWO ma wiele cyfrowych wejść i wyjść, co daje entuzjastom dźwięku wszechstronne możliwości wykorzystania go jako transportu z zewnętrznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym lub jako czysty przetwornik cyfrowo-analogowy.
AQWO jest dostępny w srebrnym i czarnym wykończeniu oraz z opcjonalnym buforem lampowym.

Specyfikacja AQWO:

Napęd: D&M SACD/CD pickup

Przetwornik: 2x AK4497 PCM + DSD 512

Wejścia cyfrowe: 1x USB type B / 2x AES/EBU XLR / 2x S/PDIF RCA / 2x Optical Toslink

Wyjścia cyfrowe: 1x AES/EBU / 1x S/PDIF / 1x Toslink / 1x HDMI I2S

Ekran dotykowy: 21/9 – 6.5’’

Wyjścia analogowe: 1x para RCA, 1x para XLR

Zasilanie: 3 transformatory toroidalne z 10 niezależnymi liniami regulacji

Pobór prądu: 35 VA

Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 425 x 130 x 415 mm

Waga: 15 kg