ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Furutech ALPHA DUCC DPS - 4.1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Furutech
  • Dostępność: W magazynie
  • szt.
  • 7 900,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Kabel zakończony wtykami FI-E-50 NCF  / FI-50 NCF
Długość przewodu 2m

(Alpha) OCC ‐ DUCC firmy Furutech jest jednym z niewielu przewodników, które inżynierowie Furutecha wyróżniają się w odtwarzaniu dźwięku. α (Alpha) OCC –DUCC jest skonstruowany przy użyciu kombinacji ultra-krystalizowanej miedzi o wysokiej czystości DUCC i światowej sławy Pure Transmission α (Alpha) -OCC firmy Furutech.

Furutech DUCC Ultra Crystallized High Purity Copper - dostarczana i regulowana pod ścisłą kontrolą jakości przez Mitsubishi Materials Industries - jest jednym z najlepszych przewodników, jakie inżynierowie Furutech znaleźli do transmisji sygnału. (MMI jest wiodącym producentem miedzi beztlenowej o najwyższej czystości na świecie)
Mitsubishi przetwarza tę niezwykle czystą beztlenową miedź dzięki nowej technologii, która optymalnie wyrównuje kryształy, jednocześnie zmniejszając liczbę granic ziaren kryształów, co skutkuje niezwykle wydajnym przewodnikiem.
Zaletą OCC są jej większe „włókniste” kryształy, w których jeden wymiar jest dłuższy niż pozostałe dwa, aby stworzyć jak najmniej połączeń kryształów. Tak więc wrażliwość OCC na kierunkowość; jedna ścieżka wykazuje najmniejszy opór. Słynna na całym świecie technologia Pure Transmission α-OCC firmy Furutech jest wynikiem dalszego przetwarzania za pomocą Alpha Super Cryogenic i demagnetyzującego.
Jednak czystość DUCC idzie o krok dalej. Mitsubishi Materials zaprojektowało nowy przewodnik, aby optymalnie wyrównać strukturę ziaren kryształów miedzi oprócz zmniejszenia granic ziaren kryształów. W rezultacie DUCC jest mniej wrażliwy na kierunkowość niż OCC.

 

 

SPECYFIKACJE
Przewodnik: Alpha-OCC + α-DUCC (klasa 7N) - Rozmiar przewodu: 11AWG / 4,02 mm2

Konstrukcja (szt. / Mm:
Wewnętrzna - 79 / 0,18α-OCC (obrót w prawo)
Środkowy - 37 / 0,18α-DUCC (obrót w lewo)
Zewnętrzna - 42 / 0,18α-DUCC (obrót w prawo)

Izolacja wewnętrzna: FEP klasy audio (fluoropolimer)
Zewnętrzna izolacja: Audio Grade P.E. (niebieski 、 brązowy 、 zielony / żółty)
Płaszcz wewnętrzny: elastyczny materiał tłumiący z PCW (czarny) klasy nano-ceramicznej i materiału tłumiącego cząsteczki węgla
Tarcza: folia Cu + pleciony OFC + papier
Płaszcz zewnętrzny: elastyczny PVC klasy audio (fioletowy)
Średnica zewnętrzna: 17,0 mm Ok.


Związek cząstek nano-ceramicznych / węglowych