ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Denon

Denon

Denon, jeden z wiodących światowych producentów najwyższej jakości sprzętu Audio z dumą ogłasza swój wyjątkowy jubileusz. W 2010 roku obchodzimy swoje 100-lecie – 100 lat nieustających innowacji. W swojej historii Denon dostarcza swoim klientom najlepsze i najnowocześniejsze technologie zrodzone z pasji i artyzmu twórców swoich produktów.

W roku 1910 amerykański handlowiec Frederick Whitney Horn założył w Japoni korporację Nippon Chikuonki Shoukai (Japan Recorders Corporation). Wraz z japońskimi partnerami wypuścił on na rynek pierwsze produkty firmy: płytę gramofonową i gramofon. Nazwa „Denon” narodziła się w późnych latach 30-tych i od tego czasu była zawsze synonimem pierwszeństwa w opracowywaniu nowych, przełomowych technologii oraz produktów konsumenckich i profesjonalnych.

Hirofumi Ichikawa, Prezes Denon Brand Company: „Dzięki pasji tworzenia i technicznemu geniuszowi, Denon zawsze opracowywał przełomowe, pionierskie produkty. Teraz, w roku 2010, obchodzimy 100-lecie naszej historii i z optymizmem oczekujemy następnych 100 lat. Denon nie tylko zachował celowość działania przez wszystkie te lata, ale nadal pozostaje siłą napędową, która pomaga rewolucjonizować naszą branżę. Nasze innowacje doprowadziły do opracowania całkowicie nowych kategorii produktów, oferujących nowe sposoby czerpania radości nie tylko z muzyki, ale także z filmów, jak również najlepsze rozwiązania dla wysokiej jakości domowych produktów AV. A stoi za tym wszystkim jedna prosta i niezmienna filozofia: przekazać odbiorcy dokładnie to, co zamierzał artysta – doskonałe doświadczenie dźwięku i obrazu.”

 

DENON RCD-M41

DENON RCD-M41

1 549,00 zł
Denon PMA-A110

Denon PMA-A110

17 499,00 zł