Kef LS50 Wireless II (szary)

  • Producent: KEF
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 12 999,00 zł / para
  • para
  • Oblicz_raty_duckblue

Bezprzewodowe kolumny Kef LS50 Wireless II

Wielokrotnie nagradzany system muzyczny LS50 Wireless ustawił wysoko poprzeczkę dla wysokiej jakości głośników bezprzewodowych. W tym samym duchu inwencji i innowacji, który stworzył pierwszy system, LS50 Wireless II to znacznie więcej niż tylko nowa generacja. KEF LS50 Wireless II to w pełni aktywny bezprzewodowy system głośników, który zapewnia charakterystyczny dźwięk KEF z instynktowną łatwością użytkowania i potężnymi możliwościami przesyłania strumieniowego. Aktywna elektronika, cyfrowe przetwarzanie sygnału, nowa platforma do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego i nowa aplikacja KEF Connect zapewniają najwyższej klasy akustykę i wrażenia dla użytkownika.

Absolutna wolność
Nowa platforma bezprzewodowa, która stanowi cyfrowe serce LS50 Wireless II, zapewnia, że bez względu na to, jak chcesz słuchać swojej muzyki, możesz to zrobić przy minimum zamieszania i z fantastyczną jakością dźwięku. LS50 Wireless II zapewnia bezpośredni dostęp do ulubionych usług muzycznych, takich jak Spotify (przez Spotify Connect), Tidal, Amazon Music, Qobuz i Deezer.

Nowe możliwości (połączenia)
Możesz nawet odbierać internetowe stacje radiowe i słuchać najnowszych podcastów za pośrednictwem aplikacji KEF Connect. AirPlay 2 i Google Chromecast bezproblemowo łączą kompatybilne urządzenie Apple lub Android, a nawet obsługują Roon - idealny do przesyłania strumieniowego muzyki multiroom w całym domu. Bluetooth dodatkowo rozszerza ich możliwości.
Wejścia HDMI, analogowe, optyczne i koncentryczne zapewniają również połączenia przewodowe dla telewizora, gramofonu, odtwarzacza CD i konsoli do gier.

Nowa aplikacja
Zupełnie nowa samodzielna aplikacja KEF Connect poprowadzi Cię przez konfigurację systemu i sterowanie, w tym intuicyjne ustawienia dźwięku, dzięki czemu możesz skonfigurować LS50 Wireless II według własnego gustu.

Szczegóły techniczne
Pod względem technologii, LS50 Wireless II wyprzedzają pasywne głośniki KEF LS50 Meta. Prawdziwie rewolucyjny instrument w arsenale akustycznym KEF, Metamaterial Absorption Technology (MAT) to wysoce złożona struktura labiryntowa, w której każdy ze splecionych kanałów skutecznie pochłania określoną częstotliwość. Po połączeniu kanały te działają jak akustyczna czarna dziura, pochłaniając 99% niechcianego dźwięku dochodzącego z tyłu głośnika wysokotonowego, eliminując wynikające z tego zniekształcenia i pozwalając na czystszy, bardziej naturalny dźwięk.

MAT & Uni-Q 13 generacji
LS50 Wireless II wykorzystuje 13-centymetrową matrycę przetworników Uni-Q z technologią absorpcji materiałów (MAT), która redukuje 99% fal dźwiękowych dochodzących z tyłu przetwornika, zapewniając czysty i naturalny dźwięk.

Music Integrity Engine
Wydajność LS50 Wireless II jest wspierana przez specjalnie zaprojektowany silnik KEF Music Integrity Engine, z innowacyjną kolekcją niestandardowych algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnału, które zostały zoptymalizowane dla nowego Uni-Q z układem sterowników MAT, dzięki czemu działa jak idealnie zestrojony dla obrazowania i dostarczania mocniejszego, wyraźniejszego dźwięku.

Ewolucja wzmacniacza
LS50 Wireless II oferuje również dużą moc poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Każdy głośnik wysokotonowy jest napędzany nowym wzmacniaczem klasy A / B o mocy 100 W, który zapewnia płynną, niewiarygodnie szczegółową reprodukcję wysokich częstotliwości. Dedykowane wzmacniacze klasy D o mocy 280 W napędzają głośniki średnio / niskotonowe i zapewniają zrównoważony dźwięk wypełniający pomieszczenie. Staranny rozwój wzmacniacza został przeprowadzony przez firmę KEF w celu utrzymania pełnej kontroli nad jakością oferowanego brzmienia.

Projekt
LS50 Wireless II ma dwa wyjścia do subwoofera, po jednym w każdym głośniku, dla jeszcze większej mocy i wzmocnienia basów. W połączeniu z serią KUBE firmy KEF lub subwooferem KF92 muzyka i filmy stają się jeszcze bardziej imponujące.
LS50 Wireless II jest dostępny w trzech matowych wersjach: Carbon Black, Titanium Grey, Mineral White i Crimson Red.

Dopasowane podstawy
Na spodzie LS50 Wireless II każdy narożnik ma gwintowaną wkładkę, za pomocą której można przymocować głośnik do górnej części nowych podstaw KEF S2, które mają również zintegrowane zarządzanie kablami i stabilną konstrukcję. Kolory podstaw są całkowicie dopasowane do każdej wersji LS50 Wireless II.

Specyfikacja techniczna:
- Układ głośników Uni-Q HF: 25 mm (1 cal) wentylowana aluminiowa kopułka z technologią absorpcji Matematerial LF / MF 130 mm (5,25 cala) stop magnezu / aluminium
- Wi-Fi Dual-band 2,4 GHz / 5 GHz
- Zakres częstotliwości 40 Hz – 47 kHz
- Bluetooth (pamięć) zależne od ustawień EQ 10 m / 8 urządzeń
- Moc wyjściowa LF: 280 W HF: 100 W (na głośnik)
- Częstotliwość próbkowania Optical do 96kHz/24bit, Coaxial do 192kHz/24bit HDMI do 192kHz/24bit *zależy od rozdzielczości źródła
- Wireless: wszystkie źródła
- Wired: wszystkie źródła ponownie próbkowane do 192kHz/24bit PCM
- Wymiary produktu 305 x 200 x 311 mm
- Waga produktu 20,1 kg