Dynaudio Stand 20

Standy głośnikowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DYNAUDIO
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 2 490,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Solidna podstawa

Wykonane z aluminium podstawki Stand 20 to stabilna platforma przeznaczona dla bardziej zaawansowanych monitorów Dynaudio, poczynając od Excite X18 przez Focus 20 XD aż do Confidence C1.

 

Aluminiowe podstawki Stand 20 są stabilnym wsparciem dla bardziej zaawansowanych monitorów Dynaudio, poczynając od Excite X18 przez Contour 20 do Confidence C1

Podstawki Stand 20 wyposażone są w tunel do prowadzenia przewodów, komorę balastową i kolce, do regulacji których nie potrzeba żadnych narzędzi. W zestawie są także gumowe podkładki pod obudowy głośników. Jeśli mówimy o stabilności, traktujemy ją bardzo dosłownie – można je bowiem odchylić o 10 stopni bez obaw, że się przewrócą. Stand 20 zostały także dopasowane wzorniczo do najnowszych monitorów Dynaudio, a dzięki wyborowi dyskretnych wykończeń w lakierze proszkowym wpasują się w każde wnętrze.

Od strony praktycznej

Wspornik w każdej z podstawek Stand 20 dysponuje komorą balastową z przodu, a w zestawie jest plastikowy worek, do którego można wsypać piasek. Natomiast z jego tylnej strony znajduje się komora na przewody, ze sporych rozmiarów otworem u góry, przez który można przeprowadzić praktycznie dowolne kable, w tym sygnałowe i zasilające. Podstawę wyposażono w gumowe krążki, które będą bardzo pomocne w przypadku ustawienia na twardej posadzce. Kolce są tutaj regulowane od góry, co bardzo ułatwia wypoziomowanie. Płytę górną wyposażono w gumowe podkładki, które uniemożliwiają głośnikom ześliźnięcie się w przypadku odchylenia nawet o 10 stopni, a jednocześnie dobrze izolują od drgań.

Wzornictwo

Stand 10 wykonane są z aluminium pokrytego lakierem o ładnej strukturze. Kształt wspornika i podstawy wpasowuje się idealnie we wzornictwo nowszych modeli zestawów głośnikowych Dynaudio. Firmowe logo wykonane jest w procesie odlewania, co zapewnia absolutną solidność w porównaniu np. do osobno umocowanej plakietki. Podstawki Stand 10 dostępne są w białym, czarnym i srebrnym kolorze satynowym.

Akcesoria

Dłuższe kolce wraz z dedykowanymi im podkładkami dostępne będą jako wyposażenie opcjonalne. Więcej informacji wkrótce.

 

 

Specyfikacja techniczna

Podstawki Dynaudio są doskonałym uzupełnieniem naszych modeli monitorów.

Dane techniczne Akcesoria part 2
Wysokość:: 599mm
Wysokość z kolcami:: 613mm
Wymiary płyty górnej:: 150 x 210mm
Dane techniczne Akcesoria part 1
Wymiary płyty dolnej:: 316 x 379mm
Waga:: 4.6kg
Waga:: White Satin, Black Satin, Silver