ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Dynaudio MUSIC 7 Inteligentny bezprzewodowy system audio

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DYNAUDIO
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 4 290,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue
Głośnik sieciowy Bluetooth Dynaudio Music 7

Nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać, czego posłuchać z serwisów internetowych: funkcja Music Now wie, jaką muzykę lubisz i odtwarza ją za jednym naciśnięciem przycisku.

Music 7 to inteligentny bezprzewodowy system muzyczny, który automatycznie dostosowuje się do Twojego pokoju, stylu życia, a nawet gustu muzycznego.
Music 7 jest duży. Podobnie jak w przypadku Music 5, jest zasilany z sieci i posiada wejście optyczne - ale jest też wyposażony w dwa głośniki wysokotonowe o miękkim kształcie, dwa 3-calowe przetworniki średniotonowe i podwójne woofery 5-calowe. Ma nawet złącze HDMI z kanałem zwrotnym audio, dzięki czemu można go używać jako soundbar'a do telewizora.

System wykorzystuje najnowocześniejsze cyfrowe przetwarzanie wykrywające miejsce, w którym został umieszczony. Optymalizuje on swoją wydajność, aby pasować (nawet gdy go przenosisz) i dostosowuje się w locie w celu zmiany poziomu szumów, aby Twoja muzyka brzmiała czysto na dowolnym poziomie głośności. Ustaw go z bezpłatnej aplikacji Dynaudio, podłącz do TV lub innego źródła a następnie ... słuchaj.

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki: 2 x 1-calowe głośniki wysokotonowe, 2 x 3-calowe głośniki średniotonowe, 2 x 5-calowe głośniki niskotonowe
- Moc wzmacniacza: 6 * 50 W 
- Zużycie energii: 100W w trybie gotowości <0,5W
- Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 20 kHz
- Częstotliwości próbkowania: 32-96 kHz
- Żywotność baterii:> 8 godz.
- Wymiary (wys. X szer. X gł.):201 x 819 x 185 mm
- Waga: 7,7 kg