ul. Umultowska 39, Poznań 61 847 26 63 sklep@koris.pl

Dynaudio MUSIC 5 Inteligentny bezprzewodowy system audio

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DYNAUDIO
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 3 390,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Głośnik sieciowy Bluetooth Dynaudio Music 5

Nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać, czego posłuchać z serwisów internetowych: funkcja Music Now wie, jaką muzykę lubisz i odtwarza ją za jednym naciśnięciem przycisku.

Music 5 wykorzystuje dwa głośniki wysokotonowe o średnicy 1 cala, dwa bliźniacze głośniki o średnicy 3 cali i jeden głośnik niskotonowy o średnicy 5 cali. Jest zasilany z sieci, a także posiada cyfrowe wejście optyczne i pilot zdalnego sterowania. Wykorzystuje wszystkie te same podstawowe technologie - głośniki niskotonowe z silikonu magnezowego i przetworniki średniotonowe, głośniki wysokotonowe z miękkimi kopułkami i pomiary z naszego światowej klasy laboratorium Dynaudio Labs - dzięki którym nasze głośniki w domu, w samochodzie i studiu są tak legendarne.

System wykorzystuje najnowocześniejsze cyfrowe przetwarzanie wykrywające miejsce, w którym został umieszczony. Optymalizuje on swoją wydajność, aby pasować (nawet gdy go przenosisz) i dostosowuje się w locie w celu zmiany poziomu szumów, aby Twoja muzyka brzmiała czysto na dowolnym poziomie głośności. Ustaw go z bezpłatnej aplikacji Dynaudio, podłącz do TV lub innego źródła a następnie ... słuchaj.

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki: 2 x 1-calowe głośniki wysokotonowe, 2 x 3-calowe głośniki średniotonowe, 5-calowy głośnik niskotonowy
- Moc wzmacniacza: 5 * 50 W 
- Zużycie energii: 75W w trybie gotowości <0,5W
- Pasmo przenoszenia: 45 Hz - 20 kHz
- Częstotliwości próbkowania: 32-96 kHz
- Żywotność baterii:> 8 godz.
- Wymiary (wys. X szer. X gł.): 201 x 659 x 185 mm
- Waga: 5,4 kg