Apart Audio PMR4000RMKII

  • Producent: Apart Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 2 421,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Apart Audio Odtwarzacz Muzyki PMR4000RMKII

PMR4000RMKII jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i odtwarzacz USB pozwalają wybrać ulubione źródło muzyki. Urządzenie jest w stanie odtwarzać wszystkie formaty plików znajdujące się na różnych urządzeń sieciowych (MP3, WMA, FLAC, WAV).

Urządzenie wyposażone jest w wyjścia analogowe, cyfrowe wyjście optyczne, złącze RJ 45 dla przewodowej sieci Ethernet i 2.4G/5G oraz bezprzewodowy modem internetowy. Odtwarzacz oferuje menu, dzięki któremu wszystkie ustawienia i konfiguracja są bardzo łatwe w obsłudze.

Ten wszechstronny odtwarzacz multimedialny może być sterowany za pomocą pilota, poleceń HTTP oraz za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika menu znajdującego się na panelu przednim. Do sterowania PMR4000RMKII można użyć także aplikacji DOK (Frontier Silicion) działającej poprzez iPad, iPhone, iPod touch a także innych urządzeń z systemem Android. Te aplikacje łączą się automatycznie z PMR4000RMKII i pozwalają na pełną kontrolę nad urządzeniem.

Po podłączeniu do PMR4000RMKII anteny, istnieje możliwość słuchania stacji radiowych, korzystanie z radia internetowego odbywa się to za pośrednictwem wbudowanego modułu WiFi 2.4G/5G. 

Muzyka przechowywana w pamięci USB może być odtwarzana jeśli USB jest sformatowany w systemie plików FAT32. Serwer UPnP pozwala na odtwarzanie wszystkich utworów w tej samej sieci – niezależnie od tego czy są one przechowywane na komputerze stacjonarnym, laptopie lub dysku NAS. Na wyposażeniu urządzenia znajduję pilot na podczerwień i odpinane uszy dla systemu rack 19”. PMR4000RMKII nie posiada części mechanicznych, dzięki czemu może wkrótce stać się najbardziej wiarygodnym źródłem muzyki!

Specyfikacje:

Uchwyty rack 19’’ (483mm)

TAK

Głębokość

312mm

Głębokość wraz przednią płytą

330mm

Zasilanie

230V

Radio FM

TAK

Radio internetowe

TAK

USB

Do 128 GB

Odtwarzane formaty muzyczne

MP3 32-320kbps and variable bitrate, WMA, FLAC, WAV, ID3 tags support

Wyjścia niesymetryczne

2 x RCA

Wyjścia cyfrowe

1 x optyczne

Pilot podczerwieni IR

TAK

Zastosowanie w instalacjach 100V

TAK

Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych

TAK