Apart Audio PC1000RMKII

  • Producent: Apart Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 1 513,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Apart Audio Odtwarzacz Muzyki PC1000RMKII

PC1000RMKII jest profesjonalnym odtwarzaczem muzyki CD/USB/SD, wyposażonym w symetryczne i niesymetryczne wyjścia analogowe, koncentryczne i optyczne wyjścia cyfrowe oraz – przydatny w zintegrowanych systemach sterowania - port RS232.

Maksymalny poziom wyjścia analogowego może być regulowany potencjometrem umieszczonym z tyłu obudowy PC1000RMKII. Dzięki temu istnieje możliwośćdopasowania poziomu wyjściowego innych źródeł dźwięku, tunerów i innychodtwarzaczy multimedialnych.

Urządzenie posiada przełącznik trybu pracy pomiędzy Auto Play i Cue. Gdy PC1000RMKII pracuje w trybie automatycznego odtwarzania AutoPlay, urządzenie będzie zawsze rozpoczynać odtwarzanie automatycznie, gdy jest włączone. W trybie Cue urządzenie będzie czekać na polecenia odtwarzania po włączeniu. Funkcja ta pozwala odtworzyć konkretny utwór bez automatycznego uruchamiania odtwarzania.

Odtwarzacz posiada z przodu port USB i gniazdo na karty SD. Bliźniacze gniazda z tyłu urządzenia zapobiegają kradzieży nośnika pamięci. Całkowita liczba utworów jest ogromna, ponieważ można odtworzyć aż do 9 999 utworów. Domyślnym źródłem jest płyta CD, w momencie gdy napęd CD nie jest aktywny, urządzenie automatycznie wyszuka zasoby z gniazd SD i USB.

PC1000RMKII może być sterowany za pomocą przycisków znajdujących się na przednim panelu. Możliwe jest także sterowanie za pomocą pilota (w zestawie) lub poprzez magistralę komunikacyjną RS232.

Specyfikacje:

Uchwyty rack 19’’ (483 mm)

Tak

Wysokość (1 U = 44 mm)

1 U

Głębokość

303 mm

Głębokość wraz przednią płytą

314 mm

Zasilanie

230 V

CD

Tak

USB

32 GB do 9 999 utworów

SD

32 GB do 9 999 utworów

Odtwarzane formaty muzyczne

MP3, WMA

Wyjście symetryczne

2 x XLR

Wyjścia niesymetryczne

2 x RCA

Wyjścia cyfrowe

1 x optyczne; 1 x koakcjalne

Pilot podczerwieni IR

Tak

Port RS 232

Tak

Zastosowanie w instalacjach 100 V

Tak

Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych

Tak